• psychosofie
  • psychofonetika
  • studium
  • koucing
  • terapie
  • literatura
  • kontakt
  • Jméno:
  • E-mail:

Terapie

Přínosy psychofonetické terapie

Psychofonetika je přístup k psychoterapii pracující s celou lidskou bytostí, tj. na úrovni těla, duše a ducha. V poradenských sezeních je výjimečná svým důrazem na uspořádání konverzační a akční fáze. S pomocí jazyka zkušeností, jazyka duše a jazyka těla vás zavede hluboko do zapomenutých zážitků, které právě proto, že si je nedokážete vyvolat do vědomí, mají moc vás přinutit chovat se zcela v rozporu s vašimi úmysly a vědomými záměry.

Už jste se někdy snažili pochopit, jak a proč se ve vašem životě určité věci stále znovu nedaří? Když se na to člověk zaměří, obvykle zjistí, že za tím leží určitá zákonitost, souvislost, kterou tuší, ale nebývá si jí plně vědom. Jak to vzniklo? Proč zrovna já? Jak z toho ven?

Psychofonetické poradenství sestává ze dvou fází: konverzační a akční. Konverzační fáze se zaměřuje na nalezení hlubších skutečností pod vnějšími událostmi, vede klienta k objevení nových poznatků a souvislostí a dále pak k tomu, aby formuloval ohledně svého problému přání. Již samo vaše přání je prvním krokem k objasnění problému a zásadně určuje celý průběh sezení.
Poté si klient vybere charakteristický moment z nedávné doby, kdy se podobný problém ve vašem životě vyskytl. Tento moment si zpřítomníte, procítíte v těle a v bezpečném prostředí ho znovu prožijete. Nyní však za plného vědomí a s pomocí spontánních gest, zvuků lidské řeči a vizualizace. Pod vedením terapeuta/poradce tak rozkryjete drama této části svého životního příběhu.

Když porozumíte tomu, jak váš problém vznikl, můžete podle své volby a fantazie vytvořit nové události, které se zapíší do paměti vašeho těla stejně reálně jako původní příčiny. S tím rozdílem, že nové události povedou k naplnění a potvrzení vašeho přání. Co se vám podařilo dosáhnout během této ‚zkoušky,‘ to můžete trénovat před i po každodenním ‚výkonu.‘ Takový každodenní trénink svobodně zvoleného jednání může přinést do vašeho života trvalé hluboké změny, na základě kterých pak můžete objevit nové volby a dělat nová, dříve nemyslitelná rozhodnutí.

Zájemci o osobní sezení s Yehudou Tagarem se mohou přihlásit na kontaktní telefon. Cena jednoho sezení je 1500 Kč, ale lze se dohodnout i jinak.

DALŠÍ MOŽNOSTÍ JE SEZENÍ S ABSOLVENTY NEBO DRUHÉHO ROČNÍKU STUDIA, cena dle osobní dohody:

Jitka Černá
774 965 249

Olga Rokosová
602 250 717

Michaela Richterová
604 821 758

Tomáš Bártl
739 544 924

Jiří Švec
604 670 964

Partneři

www.psychophonetics.com.au
www.psychophonetics.co.uk
www.pace.sk

Chystáme

Nabízíme individuální psychofonetické poradenství

termín: dle dohody

místo konání: Waldorfská základní škola, Rožňavská 21, Olomouc (boční vchod od tělocvičny)

hlásit se můžete na adrese: psychosofie.vzdelavani@gmail.com

Inspirace

Přírodní evoluce již skončila. Další vývoj je možný jen skrze vědomou aktivitu člověka.

Yehuda Tagar